wowhead

niedziela, 13 maja 2012

Nowe rodziny petów

Wszyscy lubimy pety. To tacy mali towarzysze broni którzy wzmacniają nasz dps, zdejmują z nas moby, zapewniają brakujące buffy, czasem ratują tanków na deathwingu, albo służą jako ogniwo łańcucha na hagarze. Są jak dodatkowi członkowie grupy czy rajdu. Opiekujemy się nimi, pielęgnujemy, karmimy je (a przynajmniej kiedyś to robiliśmy...), a ulubione, najlepsze i najładniejsze z nich trzymamy zawsze przy sobie. Z kolejnym dodatkiem na pewno znajdziecie mnóstwo nowych milusińskich do waszej małej gromadki, ponieważ Blizzard wraz z ostatnim patchem na becie wprowadził 6 nowych rodzin petów!

Wśród 6 nowych rodzin wyróżnić możemy dwie egzotyczne: Quilen i Water Strider (do których zaliczają się także Fen Striders z Zangarmarsh!). Pozostałe 4 rodziny to: jeżozwierze, kozy, żurawie i bazyliszki. Każda z nich posiada jedną lub dwie unikalne zdolności.


Quilen (exotic)
Eternal Guardian: Sprowadza ducha do ciała, przywracając martwy cel do życia z 20% hp I 20% many. 20y zasięgu, 2sec cast, 10min cooldown.
Fearless Roar: Zwiększa szansę na trafienie krytyczne wszystkich członków grupy I rajdu o 5%. Instant, 45 sec cooldown.

Water Strider (exotic)
Still Water: Zwiększa wszystkim członkom grupy i rajdu spell Power o 10% i szansę na trafienie krytyczne o 5% na 60min. Instant.
Surface Trot: Pozwala Hunterowi i jego petowi chodzić po wodzie przez 10min. Jakiekolwiek obrażenia anulują efekt. Instant.


Porcupine
Paralyzing Quill: Wystrzeliwuje paraliżujące kolce wokół siebie, obezwładniając wszystkich przeciwników na 2sec. 0.5sec cast, 60sec cooldown.
Rest: Każesz swojemu jeżozwierzowi wziąć małą drzemkę. Instant.
 
Goat
Trample: Twoja koza depcząc i kopiąc wzbija chmurę pyłu sprawiającą, że wszyscy przeciwnicy w zasięgu 10 jardów mają spowolnioną szybkość ataku o 20% na 30sec. Melee range, Instant, 25sec cooldown.
 
Crane
Lullaby: Usypia cel na 4 sec. 20 jardów zasięgu, Instant, 60 sec cooldown.
Trick: Każesz swojemu żurawiowi zrobić sztuczkę. Instant.
 
Basilisk
Petrifying Gaze: Zamienia cel w kamień na 3 sec, robiąc go niezniszczalnym. 20 jardów zasięgu, Instant, 60 sec cooldown.


Na koniec obiecam kilka screenshotów różnych nowych petów. Będę je tu dodawał systematycznie przez najbliższe dni. Jako pierwszy mój nowy ulubieniec Fen Strider! :)

Świeżo oswojony Fen Strider Quantum i ja pod działaniem efektu Surface Trot.


Na wszelki wypadek nie spoglądajcie Bazyliszkowi w oczy!


Taka słodka kuleczka, a taka groźna.

3 komentarze:

  1. MoP już tuż tuż znalazłbyś może czas na małe podsumowanie proponowanych zmian:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kolego, wszyscy czekamy na newsa o MoP z drzewkiem talentow, rotacja itp. Liczymy na Ciebie

    OdpowiedzUsuń