wowhead

niedziela, 15 kwietnia 2012

Zmiany z bety cz.2

Najważniejsze zmiany mechaniki z bety MoP już zostały tu przedstawione, czas na kilka ciekawostek. Przepraszam, że tak długo zwlekałem z wrzuceniem tego newsa ale ostatnio mam sporo na głowie a wolny czas przeznaczałem na odpoczynek, jak moja nowa słodka panda :).Symbiosis:
Czym jest ta wspomniana symbioza? Symbiosis jest to nowa umiejętność druida pozwalająca mu „połączyć się” z wybraną osobą w rajdzie. Poprzez symbiozę druid daje nam jeden dodatkowy spell zdefiniowany przez grę, w zamian otrzymując od nas również dodatkowy spell, zależny od specjalizacji druida i klasy z którą się połączył. Jednakże nie liczcie na to, że jakaś urocza druidka z rajdu tak od razu zechce się z wami łączyć i cokolwiek wam dawać... ;) bo bonusy które otrzymuje od nas są zwyczajnie słabe w porównaniu do tego co taki silny gnomi mag może jej zaoferować.

Nie mniej jednak gdyby jakaś druidka się nami zainteresowała, bez względu czy byłaby kotkiem, misiem, drzewkiem czy opierzoną szyszką zawsze od niej dostaniemy:
Dash: Usuwa wszystkie efekty roots and snares i zwiększa naszą szybkość ruchu o 70% na 15 sec. 3min cooldown. 

Całkiem fajna umiejętność, nie pogardziłbym nią w wielu sytuacjach, a już na pewno niezwykle przydatna w pvp.

Co my możemy zaoferować w zamian? 

Balance: Misdirection
Szyszce zaoferować możemy wszechpotężny Misdirection! Które wypada bardzo blado przy Mirror Image które zaoferuje jej gnomi mag.

Feral: Play Dead
Uroczą kicię możemy nauczyć nowej sztuczki, zdechł zwierz. Choć sądzę że bardziej będzie zainteresowana Shattering Blow od warriora.

Guardian: Ice Trap
Misia, podobnego do tych na które polujemy, nauczymy samemu rozstawiać sidła... O które jak znam życie będzie wolał nas poprosić, a wybierze jedną spośród wielu dodatkowych przeżywajek otrzymywanych od innych klas.

Resto: Deterrence
Drzewko nauczymy wyginać śmiało ciało. Biorąc pod uwagę, że bonusy od innych klas są średnie zapewne od czasu do czasu wejdziemy z jakąś healerką w symbiozę ;).

Pełny spis skilli dla wszystkich klas (choć jeszcze nie potwierdzony ostatecznie) znajdziecie tutaj.


(Nie)doskonałe pety:
Jak to bywa z każdą betą i w MoP roi się od błędów. Jedne są irytujące, inne da się przeboleć, a niektóre są naprawdę zabawne :). Ten o którym pisze należy do tej trzeciej kategorii a przedstawi wam go Simon z yogscast:


Prawda że takie zwierzaki są jeszcze bardziej urocze? :) Miło by było gdyby zostawili je w tej formie!


Zmiany i zapowiedzi:
Kilka umiejętności przeszło kolejne zmiany:

Skille:
  • Stampede: cooldown został zwiększony do 10min.
Talenty:
  • Binding Shot: czas stuna w PvP wynosi teraz 3sec, w PvE 5sec.
  • Readiness: Kiedy zostanie aktywowany momentalnie kończy cooldown wszystkich umiejętności huntera o bazowym cooldownie krótszym niż 6min (co oznacza mniej więcej tyle, że nie działa na Stampede).
Glyphy:
  • Glyph of Deterrence: Całkiem zmieniony. Teraz zwiększa redukcje obrażeń o dodatkowe 20% zamiast skracać cooldown (myślę, że to takie wynagrodzenie za brak Raptor Strike).
  • Glyph of Aspects: Za każdym razem kiedy aktywujesz nowy Aspect pojawia się minipet reprezentujący go który będzie podążał za tobą przez 15sec.

Na koniec dwie małe zapowiedzi od Ghostcravlera, nowy Black Arrow nie działa tak jak przewidywano i za bardzo przypomina talent Powershot. Najprawdopodobniej zostanie przywrócony do wersji obecnej na 4.3. {źródło}
Z tego samego tematu dowiedzieć się możemy, że nieobecne od jakiegoś czasu w drzewku survival Serpent Spread zostanie przywrócone. Dzięki Bogu! {źródło}

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz